Ayça Ayşin Turan’ın babası hayatını kaybetti

Bu zamana kadar rol aldığı her projedeki başarısıyla adından söz ettiren ve şimdilerde Star TV’de yayınlanan Ada Masalı dizisinde Haziran rolünü oynayan Ayça Ayşin Turan, aldığı ölüm haberiyle yıkıldı.

BABASINI KAYBETTİ

Uzun süredir dizi çekimleri için İzmir’de olan güzel oyuncunun babası yaşamını yitirdi. Aldığı ani ölüm haberiyle yıkılan oyuncudan henüz bir açıklama gelmedi.

Geçtiğimiz aylarda Marie Claire Dergisi’ne konuşan Ayça Ayşin Turan, “Kendimi bildim bileli hiç yalnız kalmadım; yalnızlık hissetmedim. Kalabalık bir ailede doğmanın konforunu hep hissettim. En yakın arkadaşlarım hep kardeşlerim oldu” ifadelerini kullandı.

“ZORLUKLARA TAKILIP KALMIYORUM”

Yaşadığı zorlukların üstesinden nasıl geldiğini anlatan Turan, “Başta üzülsem de ‘Hayırlısı bu’ diyorum. Zorluklara takılıp kalmıyorum. Yol uzun; konunun üstünden atlayıp, gelecek güzel günlere konsantre oluyorum” şeklidne konuştu.

DİZİ AŞKI GERÇEK OLDU

Star TV’de yayınlanan ‘Ada Masalı’ adlı dizide rol alan Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan’ın set aşkı gerçek olduğu öne sürüldü. İddialara göre; bir süredir birlikte olan çiftin, tüm tatil günlerini gizli gizli birlikte geçiriyor.

Bir süredir sosyal medya hesaplarında sarmaş dolaş pozlar veren ikili, aralarındaki aşkı inkar ediyordu. Ancak iddialara göre; aşk çoktan bacayı sarmış.

BİRLİKTE VAKİT GEÇİRİYORLAR

Çalıştıkları dizinin bu durumdan olumsuz etkilenmemesi için ilişkilerini gizli tutan sevgililer, Seferihisar’da devam eden çekimlerde sete ara verildiği günleri, ekipten habersiz birlikte geçirmeye başlamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir