Aslı Enver’in yeni otomobili! Fiyatı dudak uçuklattı

Etiler’de arkadaşlarıyla hasret giderdiğini söyleyen Aslı Enver, “Meksika tatiliniz nasıl geçti?” şeklindeki sorusya, “Vallahi güzeldi, çok güzeldi” cevabını verdi.

Son olarak final yapan ‘Babil’ dizisinde rol alan oyuncu, gelen teklifleri değerlendiğini belirterek, “Şu an bahsedeceğim bir şey yok, bakıyorum” açıklamasını yaptı.

“Güzel bir şeyler gelirse tabii ki yapacağım” diyen Aslı Enver, “Tam içime sinen bir proje henüz gelmedi. Öyle bir proje gelirse inşallah olacak” ifadelerini kullandı.

1 MİLYON 900 BİN TL!

Uzun yıllardır kullandığı aracını değiştiren 37 yaşındaki oyuncunun, yeni aldığı elektrikli otomobilin fiyatının yaklaşık 1 milyon 900 bin TL olduğu öğrenildi.

İlk kez yeni aracıyla Etiler’de objektiflere yansıyan Aslı Enver, basın mensuplarının “Hayırlı olsun” sözlerine, “Çok teşekkür ederim” karşılığını verdi.

TEKNE POZLARI

‘Kavak Yelleri’ dizisiyle tanınan, ‘Suskunlar’ ve ‘İstanbullu Gelin’ gibi sevilen yapımlarla geniş bir hayran kitlesine ulaşan Aslı Enver, geçtiğimiz günlerde Meksika tatilinden fotoğraflar paylaşmıştı.

Neşesi yerinde olan ve hem güzel havanın hem de manzaranın tadını doyasıya çıkardığı gözlenen güzel oyuncu, teknede siyah bikinisiyle peş peşe pozlar vermişti.

Instagram’da altı milyon takipçisi bulunan Aslı Enver’in, kahverengi kalp emojisiyle yayınladığı kareler kısa sürede 400 binden fazla beğeni almıştı.

“GÖRDÜĞÜM EN GÜZEL KIZ”

Ünlü oyuncu ile ‘İstanbullu Gelin’ dizisinde rol alan Dilara Aksüyek, meslektaşının gönderisine, “Gördüğüm en güzel kız” şeklinde yorum yazmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir