Aleyna Tilki’den balkon pozu! ‘Photoshop yoktur umarım’

Gerek sosyal medya paylaşımları gerek yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen şarkıcı Aleyna Tilki, son paylaşımıyla yine adından söz ettirdi.

Geçtiğimiz aylarda sürpriz bir şekilde Londra’ya taşınan ve bir süre burada yaşayacağını açıklayan Tilki, şimdilerde Türkiye-İngiltere arasında mekik dokuyor.

Son olarak annesi Havva Öztel ile Dubai tatiline giden ve çölde verdiği pozlarla gündem olan genç şarkıcı, birkaç gün önce yurda döndü. Sık sık ev hallerini paylaşanTilki, bu kez de balkonda poz verdi.

Kısa sürede on binlerce beğeni alan fotoğrafa, “Fizik Quen ya”, “Sahnelerin Kraliçesi” gibi yorumların yanı sıra geçtiğimiz günlerde fotoğrafına photoshop yapmasına atıfta bulunan, “Photoshop yoktur umarım” şeklinde yorumlar yapıldı.

NE OLMUŞTU?

Tatil için gittiği Dubai’den bir fotoğrafını paylaşan Aleyna Tilki, şortlu bir karesinde, programla bacak boyunu uzatmayı tercih etmişti. Bu durum bazı takipçileri tarafından eleştirilmişti.

Ünlü şarkıcıya; “Boyunu bu kadar uzun göstermene ne gerek var ki?, “Üç metre yapsaydın kendini”, “Ben de 1.55 boyla 1.80 çıkabiliyorum”, “Bu nasıl boy uzatma!” şeklinde yorumlar yapılmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir